Drama: oslabljeni Puljani osvojili bod u zadnjoj sekundi utakmice u Koprivnici

18. rujna 2021. - 19:19

U susretu 9. kola Prve HNL Slaven Belupo je u subotu Koprivnici protiv Istre 1961 odigrao 1-1 (0-0), iako je Istra od 40 minute imala igrača manje jer je crveni karton dobio Navarro. Slaven je poveo u 49. minuti iz penala kojeg je zabio Ivan Krstanović. Izjednačujući pogodak u za Istru dao je Mauro Perković u sudačkoj nadoknadi (90+5).

Već u drugoj minuti prilika za Istru, Serderov puca iz blizine, ali spasio je golman Čović. Sljedeća opasna situacija zbila se pred golom gostiju u 26. minuti. Glavčić je iz slobodnog udarca pogodio stativu, ali gostujući golman bio je na toj lopti.

U 37. igrač Slavena Brković sjurio se prema vratima Istre, ali Navarro ga je sustigao te oborio na 18 metara. Sudac je prvo pokazao žuti karton Navarru, ali nakon konzultacije sa VAR-om pokazao...

23. travanj 2024 18:31