Domaći nogometslavlje modrih

Dinamo rutinski do pobjede protiv posljednjeplasirane momčadi lige

6. lipnja 2020. - 23:15

U dvoboju 27. kola Prve HNL Dinamo je kao gost slavio kod Varaždina s 3-1 (2-0) i korak je bliže naslovu prvaka.

Susret između prve i posljednjeplasirane momčadi lige obilježio je debi na klupi novoga trenera Dinama Igora Jovićevića.

Dinamo je poveo u 14. minuti kada je dodavanje Kadziora izbacilo Arjena Ademija samog ispred vratara Nevistića, a kapetan Dinama u matnoj situaciji nije pogriješio. Tri minute kasnije Ademi je izborio kazneni udarac, a s bijele točke precizan je Bruno Petković.

Dinamo je propustio još nekoliko čistih prilika, istakao se vratar Varaždina Nevistić,  a u 79. minuti domaći su zasluženo smanjili. Kolumbijac Jorge Obregon pogodio je preciznim udarcem s ruba kaznenog prostora. U četvrtoj minuti sudačke nadoknade Antonio Marin postavlja konačnih 3-...

20. travanj 2024 11:39