Korisne adrese i kontakti

 

Miran Gortan, dipl. ing. agr. - rukovoditelj Podružnice
Hrvatskog narodnog preporoda 1, Pazin
Mob: 091/4882-938
e-mail: Miran.Gortan@savjetodavna.hr

mr. sc. Nenad Hrelja, dipl. ing. agr. - viši stručni savjetnik za obrazovanje i osposobljavanje poljoprivrednika
“Urbis” d.o.o.,
Sv. Teodora 2, Pula
Mob: 091/4882-939
e-mail: Nenad.Hrelja@savjetodavna.hr

Ivanka Bervida, dipl. ing. agr. - poljoprivredna savjetnica
Titov trg 11, Labin
Mob: 091/4882-944
e-mail: Ivanka.Bervida@savjetodavna.hr

Marina Kocijančić, dipl. ing. agr. - stručna savjetnica za biljno zdravstvo
Bunarska ulica 3, Brtonigla
Mob: 091/4882-942
e-mail: Marina.Kocijancic@savjetodavna.hr

Zrinka Krpan-Buić, dipl. ing. agr. - poljoprivredna savjetnica
“Urbis” d.o.o.,
Sv. Teodora 2, Pula
Mob: 091 4882 941
e-mail: Zrinka.Krpan.Buic@savjetodavna.hr

Zdravko Miholić, dipl. ing. agr. - poljoprivredni savjetnik
Ul. II istarske brigade 11, Buzet
Mob: 091/4882-945
e-mail: Zdravko.Miholic@savjetodavna.hr

mr. spec. Albin Lampe, dipl. ing. šum. - viši stručni savjetnik za šume šumoposjednika
Sv. Teodora 2, Pula
Mob: 099/3117724
e-mail: Albin.Lampe@savjetodavna.hr

Žarko Mulc, dipl. ing. agr. - rukovoditelj Podružnice
Trg 138. brigade HV broj 4, Delnice
Mob: 091/4882-791
e-mail: Zarko.Mulc@savjetodavna.hr

Maja Bukovac, dipl. ing. šum. - viša stručna savjetnica za šume šumoposjednika
Trg 138. brigade HV broj 4, Delnice
Mob: 099/311-77-23
e-mail: Maja.Bukovac@savjetodavna.hr

Karmen Karlić, dipl. ing. agr. - viša stručna savjetnica (zaštita bilja)
Regionalna veletržnica Rijeka-Matulji d.d., PP 55, Matulji
Mob: 091/4882-790
e-mail: Karmen.Karlic@savjetodavna.hr

Željko Peran, mag. ing. agr. - viši stručni savjetnik (hortikultura)
Trg Municipium Arba 2, Rab
Mob: 091/4882-792
e-mail: Zeljko.Peran@savjetodavna.hr

Goran Šoštarić, dipl. ing. šum. - viši stručni savjetnik za šume šumoposjednika
Matije Gupca 13, Tršće
Mob: 099/210-90-12
e-mail: Goran.Sostaric@savjetodavna.hr


Nikola Janeš, dipl. ing. šum. - stručni savjetnik za šume šumoposjednika
Regionalna veletržnica Rijeka, pp 55, Jušići - Jurdani 69c, Matulji
Mob: 099/3117721
e-mail: Nikola.Janes@savjetodavna.hr


Predrag Janeš, struč. spec. ing. agr. - stručni savjetnik (stočarstvo)
Narodnog oslobođenja 2, Čabar
Mob: 091/4882-793
e-mail: Predrag.Janes@savjetodavna.hr

Nada Murgić, dipl. ing. agr. - rukovoditeljica Podružnice
Ante Starčevića 17, Gospić
Mob: 091/4882-795
e-mail: Nada.Murgic@savjetodavna.hr

Nataša Bronzović, dr. vet. med. - poljoprivredna savjetnica
Ulica kralja Zvonimira 8, Otočac
Mob: 091/4882 796
e-mail: natasa.bronzovic@savjetodavna.hr

Martina Orešković, dipl. ing. agr. - poljoprivredna savjetnica
Ulica Kralja Zvonimira 8, Otočac
Mob: 091 4882 773
e-mail: Martina.Oreskovic@savjetodavna.hr

Božidar Nikšić, dipl. ing. agr. - poljoprivredni suradnik
Ante Starčevića 17, Gospić
Mob: 091 4882 797
e-mail: bozidar.niksic@savjetodavna.hr

Marko Rukavina, dipl. ing. šum. - viši stručni savjetnik za šume šumoposjednika
Kaniška 15, Gospić
Mob: 098/439-959
e-mail: Marko.Rukavina@savjetodavna.hr

Gordana Dragun, dipl. ing. agr. - rukovoditeljica Podružnice
Mažuranićeva 30/I, Zadar Mob: 091/4882-831 e-mail: Gordana.Dragun@savjetodavna.hr

mr. sc. Hrvoje Klarić - viši stručni savjetnik za provedbu FADN istraživanja
Mažuranićeva 30/I, Zadar Mob: 091/4882-833 e-mail: Hrvoje.Klaric@savjetodavna.hr

Ivica Peranić, dipl. ing. agr. - viši stručni savjetnik za agrookolišni program
Dalmatinska 16, Novalja Mob: 091/4882-838 e-mail: Ivica.Peranic@savjetodavna.hr

Branimir Vodopija, dipl. ing. agr. - viši stručni savjetnik za ekološku i integriranu poljoprivredu
Nova tržnica, Šetalište kneza Branimira 2, Biograd n/m Mob: 091 4882 834 e-mail: Branimir.Vodopija@savjetodavna.hr

Nikolina Paleka, mag. ing. agr. - stručna savjetnica za hortikulturu
Mažuranićeva 30/I, Zadar Mob: 091 4882 984 e-mail: nikolina.paleka@savjetodavna.hr

Zvonimir Vlatković, dipl. ing. agr. - poljoprivredni savjetnik
Ivana Mažuranića 30, Zadar Mob: 091/4882-835 e-mail: Zvonimir.Vlatkovic@savjetodavna.hr

Ivan Šimičević, dipl. ing. agr. - poljoprivredni savjetnik
Mažuranićeva 30/I, Zadar Mob: 091/4882-837 e-mail: Ivan.Simicevic@savjetodavna.hr

Mirjana Dijan, dipl. ing. agr. - stručna suradnica (hortikultura)
Nova tržnica, Šetalište kneza Branimira 2, Biograd n/m Mob: 091/4882-832 e-mail: Mirjana.Dijan@savjetodavna.hr

mr. sc. Marijo Tomić - rukovoditelj Podružnice
Trg Kralja Tomislava 4, Drniš
Mob: 091/4882-860
e-mail: Marijo.Tomic@savjetodavna.hr

Dubravka Kaić, dipl. ing. agr. - viša stručna savjetnica za ruralni razvoj i EU programe
Trg Franje Tuđmana 2, Knin
Mob: 091/4882-859
e-mail: Dubravka.Kaic@savjetodavna.hr

Ivica Kosor, dipl. ing. agr. - viši stručni savjetnik za govedarstvo
Trg Kralja Tomislava 4, Drniš
Mob: 091/4882-861
e-mail: Ivica.Kosor@savjetodavna.hr

Gordana Kožarić-Silov, dipl. ing. agr. - viša stručna savjetnica za biljno zdravstvo
Matije Gupca 66a, Šibenik
Mob: 091 4882 857
e-mail: Gordana.Kozaric-Silov@savjetodavna.hr

Boris Perić, dipl. ing. agr. - viši stručni savjetnik za agroekonomiku
Trg Franje Tuđmana 2, Knin
Mob: 091/4882-858
e-mail: Boris.Peric@savjetodavna.hr

Izabella Buzaši, dipl. ing. agr. - poljoprivredna savjetnica
Matije Gupca 66a, Šibenik
Mob: 091/4882-798
e-mail: Izabella.Buzasi@savjetodavna.hr

Marko Dobrić, dipl. ing. agr. - stručni savjetnik za stručni nadzor integrirane proizvodnje
Matije Gupca 66a, Šibenik
Mob: 091 4882 731
e-mail: marko.dobric@savjetodavna.hr

Žarko Kovačić, dipl. ing. agr. - rukovoditelj područnog ureda jadranske Hrvatske
Trg kralja Tomislava 1, Omiš
Mob: 091/5408-421
e-mail: Zarko.Kovacic@savjetodavna.hr

Danica Tadin, dipl. ing. agr. - rukovoditeljica Podružnice
Braće Radić 1, Kaštel Sućurac
Mob: 098/809-150
e-mail: Danica.Tadin@savjetodavna.hr

Božena Beljan, dipl. ing. agr. - viša stručna savjetnica za ruralni razvoj i EU programe
Obala Kralja Zvonimira 16, Trogir
Mob: 091/4882-936
e-mail: Bozena.Beljan@savjetodavna.hr

Bernard Bokšić, dipl. ing. agr. - viši stručni savjetnik za hortikulturu
Marineta 15, Makarska
Mob: 091/4882-931
e-mail: Bernard.Boksic@savjetodavna.hr

Mirjana Perica, dipl. ing. agr. - viša stručna savjetnica za ekološku i integriranu poljoprivredu
Ured državne uprave, Služba za gospodarstvo, Vukovarska 1, Split Mob: 091/4882 929 e-mail: Mirjana.Perica@savjetodavna.hr

Lea Puharić-Visković, dipl. ing. agr. - viša stručna savjetnica za agrookolišni program
Marineta 15, Makarska
Mob: 091/4882-932
e-mail: Lea.Puharic.Viskovic@savjetodavna.hr

Ferdinand Puljić, dipl. ing. agr. - viši stručni savjetnik za hortikulturu
Ulica kralja Tomislava 3, Imotski
Mob: 091/4882-935
e-mail: Ferdinand.Puljic@savjetodavna.hr

Ankica Rogošić, dipl. ing. agr. - viša stručna savjetnica za ruralni razvoj i EU programe
Kralja Zvonimira kod br. 71, Solin
Mob: 091/4882-930
e-mail: Ankica.Rogosic@savjetodavna.hr

mr. sc. Stanislav Štambuk - viši stručni savjetnik za hortikulturu
Zbora narodne garde 9, Starigrad
Mob: 098/9594-971
e-mail: Stanislav.Stambuk@savjetodavna.hr

mr. sc. Ivana Župić - viša stručna savjetnica za biljno zdravstvo
Stjepana Gunjače 12, Sinj
Mob: 091/5264-860
e-mail: Ivana.Zupic@savjetodavna.hr

Zvonko Balta, dipl. ing. agr. - poljoprivredni savjetnik
Stjepana Gunjače 12, Sinj
Mob: 091/4882-933
e-mail: Zvonko.Balta@savjetodavna.hr

Jurica Fadić, dipl. ing. agr. - poljoprivredni savjetnik
Stara Issa 1, Vis
Mob: 091 4882 968
e-mail: Jurica.Fadic@savjetodavna.hr

Milan Jakovčić, dipl. ing. agr. - poljoprivredni savjetnik
Mladena Vodanovića 27, Supetar Mob: 091 4882 937 e-mail: milan.jakovcic@savjetodavna.hr

Silvija Marušić, dipl. ing. agr. - poljoprivredna savjetnica
Braće Radić 1, Kaštel Sućurac
Mob: 091/4882-986
e-mail: Silvija.Marusic@savjetodavna.hr

Dražan Rakušić, dipl. ing. agr. - poljoprivredni savjetnik
Tina Ujevića 8, Vrgorac
Mob: 091/5025-230
e-mail: Drazan.Rakusic@savjetodavna.hr

Tomislav Dilber, mag. ing. silv. - viši stručni savjetnik za šume šumoposjednika
Hrvatske šume,
K. Zvonimira 35, Split
Mob: 099/2298807
e-mail: Tomislav.Dilber@savjetodavna.hr

Ksenija Franulović, dipl. ing. šum. - stručna savjetnica za šume šumoposjednika
Hrvatske šume,
K. Zvonimira 35, Split
Mob: 099/210-9501
e-mail: Ksenija.Franulovic@savjetodavna.hr

Antun Kotlar, dipl. ing. agr. - rukovoditelj Podružnice
Zavod za mediteranske kulture Dubrovnik,
Marka Marojice 4, Dubrovnik
Mob: 091/4882-946
e-mail: Antun.Kotlar@savjetodavna.hr

Ivo Batinović, dipl. ing. agr. - viši stručni savjetnik za hortikulturu
Trg Kralja Tomislava 16, Ploče
Mob: 091/4882-951
e-mail: Ivo.Batinovic@savjetodavna.hr

Milenko Buljubašić, dipl. ing. agr. - viši stručni savjetnik za ruralni razvoj i EU programe
Ulica Kralja Zvonimira 22, Metković
Mob: 091/4882-948
e-mail: Milenko.Buljubasic@savjetodavna.hr

Marijo Car, dipl. ing. agr. - viši stručni savjetnik za hortikulturu
Zavod za mediteranske kulture Dubrovnik, Marka Marojice 4, Dubrovnik
Mob: 091/4882-947
e-mail: Marijo.Car@savjetodavna.hr

Franko Marinović, dipl. ing. agr. - poljoprivredni savjetnik
Obala 3 br. 19, Vela Luka
Mob: 091/4882-955
e-mail: Franko.Marinovic@savjetodavna.hr

Ante Mijić, dipl. ing. agr. - poljoprivredni savjetnik
Zrinsko Frankopanska 1, Opuzen
Mob: 091 4882 954
e-mail: ante.mijic@savjetodavna.hr

Frano Mihlinić, dipl. ing. agr. - pripravnik
Pelješki put bb, Ston
Mob: 091/4882-943
e-mail: Frano.Mihlinic@savjetodavna.hr

Ljiljana Mustapić, dipl. ing. agr. - poljoprivredna savjetnica
Ulica Kralja Zvonimira 22, Metković Mob: 091/4882-950 e-mail: Ljiljana.Mustapic@savjetodavna.hr

Ivana Tomac Talajić, dipl. ing. agr. - stručna savjetnica za biljno zdravstvo
Zrinsko-Frankopanska 1, Opuzen Mob: 091 4882 979 e-mail: Ivana.Tomac.Talajic@savjetodavna.hr

Konavoska udruga maslinara
Gruda 152 20215
Gruda

Neretvanska udruga maslinara
Kralja Zvonimira 20
20350 Metković

Udruga maslinara “Pastirica” Kuna
Kuna
20243 Kuna Pelješka

Udruga maslinara “Pelješka rivijera” Orebić
Bana Josipa Jelavića
45 20250 Orebić

Udruga maslinara “Dubrovačko primorje”
Ploča 1
20231 Doli

Udruga maslinra Lumbarda
Lumbarda
20263 Lumbarda

Udruga maslinara Mljet
Babino polje bb
20225 Babino polje

Udruga maslinara Rijeke dubrovačke “Ombla”
Tenturija 62
20236 Komolac

Udruga maslinara Vela Luka
Obala 1 20270 Vela Luka

Udruga maslinara Vinošte
Donje kuće 6
20224 Trpanj

Zajednica maslinara i uljara Dubrovačko-neretvanske županije
Obala 1
20270 Vela Luka

Udruga maslinara “Lotnjak”
Megdan 57
21231 Klis

Udruga maslinara “Maslina”
Gradska 33
21220 Trogir

Udruga maslinara “Paičuša”
Gornji Fistonići, Mimice 3
21318 Mimice

Udruga maslinara “Postira”
Postira
21410 Postira

Udruga maslinara “Sveti Špirijun”
Svirče
21463 Vrboska

Udruga maslinara “Toć”
Mažuranićeva 24
21312 Podstrana

Udruga maslinara “Čiovka”
Duboke Garme 2
21224 Slatine

Udruga maslinara i uljara otoka Visa
Dom kulture bb, Podstražje
21480 Vis

Udruga maslinara Kaštela “Mastrinka”
Put kave bb
21212 Kaštel Sućurac

Udruga maslinara “Balabra”
Obala Sv. Nikole 65
21320 Baška Voda

Udruga maslinara “Oblica”
Žrnovnica
21251 Žrnovnica

Udruga maslinara “Salona”
Kralja Zvonimira 50
21210 Solin

Udruga maslinara “For”
21466 Zastražišće

Savez maslinara i uljara Splitsko-dalmatinske županije
Šimićeva 2
21000 Split

Zajednica udruga maslinara, uljara i proizvođača sadnica maslina Hrvatske
Hrvatskih velikana 93
21251 Žrnovnica

Udruga ekoloških maslinara Brač
Trg S. Radića 2
21425 Selca

Udruga maslinara “Mladica”
21330 Gradac

Udruga maslinara “Noćnjak”
Dograde
21222 Marina

Udruga maslinara i potomaka Podina
Bana Josipa Jelačića 6b
22000 Šibenik

Udruga vinogradara – vinara i maslinara Primošten
Trg don Ive Šarića 2
22202 Primošten

Eko Dalmacija
Prilaz tvornici 39
22000 Šibenik

Maslinari otoka Zlarina Ispo’
Leroja bb
22232 Zlarin

Bratovština Svetog Martina
Kruševo
22204 Kruševo

Udruga dalmatinskih uljara
Ivana Gundulića 25
22211 Vodice

Udruga maslinara “Skradinsko ulje”
Skradinsko polje 61
22222 Skradin

Udruga maslinara “Žirajka”
Ulica II 7
22236 Žirje

Udruga maslinara i uljara “Maslina u libru”
Draga 1
22000 Šibenik

Udruga maslinara sela Vrsno
Škola bb
22206 Vrsno

Udruga za integriranu proizvodnju maslina Šibensko-ikninske županije “Prha”
Matije Gupca 66/a
22000 Šibenik

Udruga maslinara “Torkul”
Sestrunj
23291 Sestrunj

Udruga maslinara i uljara “Orkula”
Trg kralja Tomislava 2a
23210 Biograd na moru

Udruga maslinara i uljara “Maslina” Općine Poličnik
23241 Poličnik

Udruga maslinara i vinara “Privlaka”
Ivana Pavla II 46
23233 Privlaka

Udruga maslinara Mala Rava
23283 Rava

Udruga maslinara Velika Rava
Vela Rava bb
23283 Rava

Udruga maslinara i uljara Vransko jezero
Kraljice Jelene 78
23211 Pakoštane

Udruga maslinara “Maslina” Umag
J. Dobrile 1
52470 Umag

Udruga maslinara “Olea” Tar
Istarska 8
52465 Tar

Udruženje poljoprivrednika “Agrooliva”
Drenje 37, Drenje
52220 Labin

Gradovi maslinovog ulja
Istarska 2
52460 Buje

Udruga senzornih analitičara maslinovog ulja
Strada longa 25
52460 Buje

Udruga Lunjskih maslinara
Lun 123
53294 Lun

Udruga maslinara “Orkula”
Trg M. Arba 2
51280 Rab

Udruga maslinara Krka “Drobnica”
Svetog Kvirina 1
51500 Krk

Udruga maslinara Punat “Naška”
Pod topol 2
51521 Punat

Udruga proizvođača maslinovog ulja visoke kakvoće “Naška”
Place 23
51521 Punat

Udruga za razvitak poljoprivrede i agroturizma “Ulika”
Cres Cons 11
51517 Cres

Udruga “Agro-eko” Lošinj
Zagrebačka 2
51550 Mali Lošinj

Poljoprivredna udruga “Ulika Raša”
N. Tesle 1
52223 Raša

Udruga “Agroturist”
Narodni trg 9
52215 Vodnjan

Poljoprivredna udruga “Agrozamask”
Lužer 24, Zamaski dol
52424 Motovun

AGENCIJA ZA PLAĆANJE U POLJOPRIVREDI
Ulica grada Vukovara 269d
Zagreb
01/6002 700 – Centrala


AGRIBIOCERT  
Veli dvor 11
Omišalj
051/842 607

AGRONOMSKI FAKULTET    
Svetošimunska 25  
Zagreb  
01/239 3777

BIOTEHNICON  
Hrvatskih iseljenika 30    
Split   
021 485 461

CENTAR ZA MEDITERANSKU POLJOPRIVREDU
Stara Placa 1     
Punat   
021 855 345

HRVATSKA VOĆARSKA ZAJEDNICA
Savska cesta 183  
Zagreb  
01/369 2445

HRVATSKI FARMER   
Zvonimirova 121   
Zagreb  
01/233 5248

HRVATSKI POLJOPRIVREDNI ZADRUŽNI SAVEZ   
Amruševa 8   
Zagreb  
01/492 2935

HRVATSKI SAVEZ ZADRUGA
Gajeva 2/a   
Zagreb  
01/487 0053

INSTITUT ZA JADRANSKE KULTURE I MELIORACIJU KRŠA   
Put Duilova 11    
Split   
021/434 444

INSTITUT ZA POLJOPRIVREDU I TURIZAM  
Pionirska 1  
Poreč   
052/408 300

PREHRAMBENO-BIOTEHNOLOŠKI FAKULTET   
Pierottijeva 6    
Zagreb  
01/460 5000

POLJOPRIVREDNA SAVJETODAVNA SLUŽBA
Savska cesta 41
Zagreb, Hrvatska
01 4882 700

STANICA ZA JUŽNE KULTURE   
M. Marojice 4     
Dubrovnik    
020/332 423

ZAVOD ZA SJEMENIČARSTVO I RASADNIČARSTVO

Vinkovačka 63/c   
Osijek  
031/275 200

ZAVOD ZA VOĆARSTVO     
Kneza Lj. Posavskog 28
Zagreb  
01/464 6542

ZAVOD ZA ZAŠTITU BILJA
Kralja zvonimira 14a   
Solin   
021/213 575

ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO   
Vukovarska 46     
Split   
021/533 500

ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO   
Dr. A. Starčevića 45   
Dubrovnik    
020/416 866

ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO   
Put groblja 2     
Šibenik
022/212 430

ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO   

Kolovare 2   
Zadar   
023/300 830

ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO 
 
Krešimirova 52    
Rijeka  
051/358 777

ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO   
Nazorova 23  
Pula    
052/529 000

ZADRUŽNI SAVEZ DALMACIJE   
Tomčićeva 4  
Split   
021/348 388

VLADA RH
Trg svetog Marka 2     
Zagreb  
01/456 9222

MINISTARSTVO GRADITELJSTVA I PROSTORNOG UREĐENJA
Ulica Republike Austrije 20
Zagreb  
01/378 2444

MINISTARSTVO ZAŠTITE OKOLIŠA I PRIRODE
Radnička cesta 80
Zagreb
01/3717-111

MINISTARTSTVO GOSPODARSTVA, RADA I PODUZETNIŠTVA   
Ulica grada Vukovara 78    
Zagreb  
01/610 6111

MINISTARSTVO MORA, PROMETA I INFRASTRUKTURE   
Prisavlje 14
Zagreb  
01/616 9111

MINISTARSTVO TURIZMA   
Prisavlje 14
Zagreb   01/616 9111

MINISTARSTVO POLJOPRIVREDE
Ulica grada Vukovara 78    
Zagreb  
01/610 6111

MINISTARSTVO REGIONALNOG RAZVOJA I FONDOVA EUROPSKE UNIJE
Račkoga 6
Zagreb  
01/640 0600

HRVATSKA AGENCIJA ZA MALO GOSPODARSTVO   
Prilaz Gjure Deželića 7    
Zagreb  
01/488 1000

HRVATSKA BANKA ZA OBNOVU I RAZVOJ    
Strossmayerov trg 9    
Zagreb  
01/459 1666

DRŽAVNI INSPEKTORAT    
Petračićeva 4     
Zagreb  
01/369 6431

DRŽAVNI ZAVOD ZA INTELEKTUALNO VLASNIŠTVO
Ulica grada Vukovara 78    
Zagreb  
01/611 7801

HRVATSKA OBRTNIČKA KOMORA  
Ilica 49
Zagreb  
01/480 6666

HRVATSKA GOSPODARSKA KOMORA
Rooseveltov trg 2
Zagreb  
01/456 155